הזמנת מכתב התראה על הטרדה מינית

איך להתמודד משפטית עם מי ששולח דיק פיק

למה להזמין מכתב התראה על דיק פיק

הטרדה מינית באינטרנט, בין אם על ידי שליחת תמונות דיק פיק או בין אם מדובר בקללות והערות מיניות, היא הטרדה מינית לפי החוק בישראל. לכן, יש כלים משפטיים להתמודד כנגד שולח התמונה.

מכתב התראה על הטרדה מינית ניתן להכין גם לבד, אך הכנה שלו בסיוע עו”ד תשפר את הסיכוי להשיג במהירות וביעילות את מה שאת רוצה. מאחר והאדם ששלח את התמונה לרוב עושה זאת בקלות דעת, קבלת מכתב חתום ע"י עורך דין יכולה להרתיע אותו בצורה משמעותית.

מה ניתן להשיג בשליחת מכתב התראה דיק פיק?

  1. קבלת פיצויים מאת שולח תמונת הדיק פיק. לפי סעיף 6ב' לחוק למניעת הטרדה מינית, ביהמ"ש רשאי לפסוק לנפגעת פיצויים על סך 120,000 ש"ח וזאת ללא הוכחת נזק (קישור לחוק כאן). בדרך כלל, השולח נרתע מאוד ממכתב ההתראה, ומחשש להגיע לביהמ"ש וששמו יפורסם ברשומות המשפט הציבוריות כנתבע בהטרדה מינית, מעדיף להגיע לפשרה ולשלם סכום ביניים מוסכם.
  2. הפסקת ההטרדה המינית שמבצע השולח לאלתר.
  3. הרתעת שולחים עתידיים מביצוע מעשה העוולה הזה, המהווה הטרדה מינית קשה למגזר הנשים בישראל.

איך זה עובד?

התהליך פשוט במיוחד וכולל 3 שלבים עיקריים

מילוי פרטים

מזינים את מלוא הפרטים בטופס הממוחשב שלנו ומחכים לשיחה טלפונית מעורך הדין.

מחכים לשיחה

כל פרטי המקרה יועברו לעורכת דין המומחה בתביעות על הטרדה מינית, אשר תעבור על המידע ותחזור אליכן בפלאפון.

שליחה

לאחר אישור הפרטים מולכן, קבלת התשלום ומלוא המסמכים, נשלח את מכתב ההתראה למטריד.

תהליך הזמנת מכתב התראה על דיק פיק

מלאי את הטופס הבא כדי להתחיל

שאלות נפוצות שבדרך כלל שואלות אותנו

התשובות לשאלות שמטרידות אותך

פרטי המקרה יועברו מיידית לעו”ד שלנו שתבחן את כל המידע שסיפקת והמסמכים שהעלת. לאחר מכן, תחייג אליך לאישור הפרטים והכנת המכתב.

זמן החזרה הממוצע שלנו הוא עד 24 שעות מרגע שמילאת את הטופס ואנחנו שואפים לשפר את זה.

לרוב, באם אין מדובר במקרה מורכב ללא אסמכתאות, מחיר מכתב התראה על דיק פיק לא אמור להיות יותר מ- 500 ש"ח. לאחר שתשלחי אלינו את כל הנתונים והמסמכים, עו"ד תחזור אליך טלפונית ותסביר לך את הפרטים והמחיר. לרוב, מחיר המכתב משקלל 3 גורמים עיקריים – עילת המכתב, הסעדים המשפטיים המבוקשים וסכום התביעה.

התשלום מתבצע בביט או בהעברה בנקאית (ניתן גם בשיק). פרטי ההעברה יסופקו לך טלפונית לאחר אישור הפרטים.

לא. השירות שאתר התראה מספק הוא הכנת מכתב התראה ע"י עורכת דין ומסירתו לנמען. כל שירות נוסף מעבר למכתב ההתראה, יתומחר ויוצג ללקוחה טלפונית.

שליחת מכתב התראה אינה יכולה להבטיח שדרישותיכם יסופקו על ידי הצד השני. עם זאת, מאחר והצד השני אינו מעוניין להגיע לביהמ"ש, מחשש ששמו יפורסם, ומאחר והחוק מאוד ברור בנושא זה, הסיכויים לקבלת מה שמגיע לכן עולים משמעותית.