הזמנת מכתב התראה

פנו עכשיו לקבלת הצעה מעורך דין מקצועי 

למה להזמין מכתב התראה

למרות שניתן להכין מכתב התראה לבד, הכנתו בסיוע עו”ד תשפר את הסיכוי להשיג במהירות וביעילות את מה שאתם רוצים. עורך הדין יצחק כהן עשוי להביא לידיעתכם נקודות חשובות שלא הייתם מודעים להן, גם לגבי ניסוח המכתב וגם כללית לגבי שיקולים משפטיים בעניין בו מדובר.

מאחר שמכתב התראה הוא שלב אחרון לפני הליכים משפטיים, מדובר בשלב קריטי שמשתלם להשקיע בו. מה גם, שהוא כשלעצמו שלב זול ומהיר יחסית הפועל להרתעת הצד השני.

איך זה עובד?

התהליך פשוט במיוחד וכולל 3 שלבים עיקריים

מילוי פרטים

מזינים את מלוא הפרטים בטופס הממוחשב שלנו ומחכים לשיחה טלפונית מאיתנו.

מחכים לשיחה

כל פרטי המקרה יועברו לעו״ד יצחק כהן (צחי) המומחה בתחום, אשר יעבור על המידע ויחזור אליכם בפלאפון.

שליחה

לאחר אישור הפרטים מולכם, קבלת התשלום ומלוא המסמכים ממכם, נשלח את מכתב ההתראה לצד השני.

כאן מתחילים בהזמנת מכתב התראה

מלא את הטופס הבא כדי להזמין את מכתב ההתראה

שאלות נפוצות שבדרך כלל שואלים אותנו

התשובות לשאלות שמטרידות אותך

פרטי המקרה יועברו מיידית לעו”ד שלנו שיבחן את כל המידע שסיפקת והמסמכים שהעלתם. לאחר מכן, יחייג אליך לאישור הפרטים והכנת המכתב.

זמן החזרה הממוצע שלנו הוא עד 24 שעות מרגע שמילאת את הטופס ואנחנו שואפים לשפר את זה.

מאחר ואין לנו מידע בנוגע למכתב ההתראה שאתה רוצה לשלוח, לא ניתן לקבוע מחיר בשלב זה. לאחר שתשלח אלינו את כל הנתונים והמסמכים, עו"ד יחזור אליך טלפונית ויסביר לך את הפרטים והמחיר. מחיר המכתב בדרך משקלל 3 גורמים עיקריים – עילת המכתב, הסעדים המשפטיים המבוקשים וסכום התביעה.

התשלום מתבצע בביט או בהעברה בנקאית (ניתן גם בשיק). פרטי ההעברה יסופקו לך טלפונית לאחר אישור הפרטים.

לא. השירות שאתר התראה מספק הוא הכנת מכתב התראה ע"י עורך דין ומסירתו לנמען. כל שירות נוסף מעבר למכתב ההתראה, יתומחר ויוצג ללקוח טלפונית.

לא. שליחת מכתב התראה אינה יכולה להבטיח שדרישותיכם יסופקו על ידי הצד השני. עם זאת, היא בהחלט יכולה להגדיל את הסיכויים שזה יקרה ללא הוצאות משפטיות נוספות כגון ניהול תביעה. כתבנו על זה בהרחבה כאן.

כמה זה עולה לי?

מחיר מכתב התראה מושפע מ- 2 גורמים עיקריים

שכ"ט עורך דין

השכ"ט שאנו באתר התראה גובים הוא מהנמוכים בשוק ולפי המלצות לשכת עורכי הדין בישראל. מאחר ואנו משתמשים בטפסים ממוחשבים מוכנים, הדבר מייעל את הטיפול ויכול לסייע להורדת שכ"ט עורך הדין.

מורכבות התיק

ישנם מכתבי התראה אשר מערבים סוגיות משפטיות שונות, לרבות בדיקת מסמכים, פסיקת ביהמ"ש רלוונטית לנסיבות המקרה חקיקה ותקנות ועוד. בדרך כלל, בעבור המקרה הפשוט ביותר, גובים שכ"ט בסך 250₪.

לקוחות שלנו מספרים

השמחה שלנו זה זה קולות השמחה של לקוח שקיבל בדיוק את מה שהוא דרש