אודות אתר מכתב התראה

מאחורי הקלעים של הכל

להשיג את מה שמגיע

בישראל נשלחים מדי יום עשרות מכתבי התראה בעקבות הפרות ו\או מחדלים שונים שצדדים להתקשרות חוזית \ הסכמית ואפילו חברית. 

אדם הנאלץ לפעול לשליחת מכתב התראה לפני תביעה בדרך כלל עושה זאת לאחר שניסה את כל האפשרויות לבוא בדברים עם הצד השני ולהביא להפסקת ההפרה, הנזק הכספי או המחדל.

החלטנו להקים אתר, שבמספר לחיצות עכבר, כל אדם יוכל להזמין מכתב התראה שיסייע לו להשיג את מה שמגיע לו.

מה אנחנו מציעים

חשוב לציין שמכתב התראה מעורך דין מהווה את הצעד האחרון לפני תביעה משפטית ובעצם סותם את הגולל להידברות "חברית" בין הצדדים.

מהרגע שעורך הדין נכנס לתמונה, העניין הופך למשפטי ומקבל תפנית שונה ומורכבת יותר. בעקבות ייצוג עורך הדין ושליחת מכתב ההתראה, יקרו אחד משני דברים.

הצד השני יתקפל ויפעל להשלמת התחייבויותיו (מה שקורה ברוב הפעמים). או לחילופין, יתחמש גם הוא ויפעל להגשת תגובה למכתב.

חוסך זמן וכסף

המכתב חוסך למעשה תביעה משפטית המלווה בדרך כלל בהוצאות רבות ואיבוד זמן יקר. בנוסף, גם אם בכל זאת תגיעו לביהמ"ש, שליחת המכתב עשויה לזרז ולפשט את ההליך.

השגת המטרות

מכתב ההתראה אמור בראש ובראשונה לגרום לצד השני לספק לשולח את דרישותיו. הצד השני מבין שאתם רציניים ולא תהססו לפנות גם לבית המשפט, מה שיכול לעלות לו ביוקר.

איסוף מודיעין

לעיתים כאשר הצד השני מגיב למכתב התראה, הוא חושף מידע ופרטים חדשים שיכולים לסייע לכם בתביעה. כמו כן, ניתן להשתמש במכתב לאחר מכן אם העניין יגיע לפתחו של ביהמ"ש.

הצגת תום לב

מכתב ההתראה מעיד שניסיתם להימנע מהליך משפטי וביקשתם מהצד השני את מה מה שמגיע לכם. במידה והדבר יגיע לבית המשפט, תוכלו להוכיח תום לב ורצון טוב להביא לסיום הסכסוך מבלי להגיע לביהמ"ש.

משפט. אדם. חברה. מדינה.

למכתב התראה יש מס' יתרונות ברורים

מכתב התראה הוא הליך נפוץ במיוחד בו צד אחד מבקש מחברו לפעול לקיום התחייבות או הפסקת ביצוע פעולה מסוימת הגורמת נזק.

תשומת הלב

אתר מכתב התראה אינו מהווה תחליף לחוות דעת משפטית ו\או ייעוץ עם עורך דין. כל אדם המסמך על המידע והתכנים באתר עושה זאת על דעת עצמו. צוות האתר ו\או מי מטעמיו לא יישאו באחריות על נזק שייגרם כתוצאה מכך. המידע מוגש כשירות לציבור.

אודות מכתב התראה

משרדו של עו״ד יצחק (צחי) כהן

האתר מנוהל ע״י משרדו של עו״ד יצחק כהן. זהו משרד מוביל בתחומו המעניק שירות משפטי במקצועיות ומסירות תוך הקפדה על היכרות אישית מעמיקה עם כל לקוח המגיע לפתחו.

עורך הדין יצחק (צחי) כהן בעל תואר ראשון ושני במשפטים, מגשר ומתווך וכן ליטיגטור מקצועי ומוסמך לערוך ייפוי כוח מתמשך מטעם האפוטרופוס הכללי. לאורך דרכו המקצועית עבר עורך הדין כהן קורסים, הכשרות והשתלמויות רבות ומגוונות בתחומים שונים, לרבות מטעם לשכת עורכי הדין ואף מתרגל סטודנטים למשפטים במרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן.

המשרד מקפיד על מתן יחס אישי ושירות אדיב ללא פשרות לאורך כל ההליך המשפטי. השירות כולל השתתפות בדיונים, הכנת חקירה ראשית, נגדית וחוזרת בבתי המשפט ובבתי הדין לעבודה, לרבות שליחת מכתבי התראה, הגשת בקשות לסעדים זמניים ובקשות ביניים.

שפות: עברית, אנגלית

מה מציע המשרד

המשרד מעניק ייעוץ, ייצוג וליווי משפטי בתחום האזרחי והמסחרי לגווניו, בין היתר תחום דיני עבודה, דיני פנסיה, הלנת שכר, הטרדה מינית, הרעת תנאים, התפטרות, זכויות נשים בעבודה, זכויות עובדים, יחסי עובד מעביד, ייצוג מעסיקים, פיצויי פיטורין, שעות נוספות, תנאי פרישה, אחריות מעבידים, אפליה ושוויון הזדמנויות בעבודה, בקשת היתר פיטורים, הסכם קיבוצי, התעמרות בעבודה, זכויות עובדים בפירוק חברה, נשים בהיריון, עובדים זרים, פגיעה בפרטיות בעבודה, תנאי העסקה ופיצויי מנהלים.  כמו כן המשרד מספק ייצוג בענייני משפחה,לשון הרע, וכן בכתיבת מכתבי התראה ותגובות למכתבי התראה.

תחומים נוספים בהם עוסק המשרד:
דיני חוזים ודיני הגנת הצרכן – ביטול עסקה, הגנת הצרכן, עסקאות באינטרנט, עסקאות בכרטיס אשראי
דיני תיירות – תביעות צרכן מול ספק שרות או מוצר.

דיני נזיקין – לשון הרע, נזקי גוף, אובדן כושר עבודה, תביעות נכות לביטוח לאומי, מחלת מקצוע, תאונות דרכים, תאונות כלליות, תביעות פיצויים, נזקי רכוש ועוד.